Sen či skutečnost

27. května 2012 v 18:29 | Aranis |  Jednorázovky
Mám pro vás trochu kratší povídku.Doufám,že se vám zalíbí...

Bylo pozdě a rodiče seděli právě v divadle.Zrovna jsem si chtěla pustit film,když v tom vidím jak se v okně mihl černý stín.Zkroutila hlavou nad svou naivitou.Jakmile se dodělal popcorn,usedla jsem na gauč a zmáčla play.Něco mě však zastavilo.Pokojem se prohnal vítr.Okna jsou ale zavřená?udivila jsem se v duchu.Zničehonic někdo zaťukal na dveře.Leknutím jsem až nadskočila.Pomalu jsem se zvedla a došourala ke dveřím.Vystrašeně jsem pootevřela.Ze strachu jsem omdlela.

Když jsem se probudila,ležím v mé posteli.Na to co se událo jsem si ani nevzpoměla.Až do té chvíle...

Oblékla se a sešla dolů za rodiči.Zrovna dělali snídani.Posadila jsem se už k prostřenému stolu.Táta dal vaječinku na stůl a po té se také usadil.Máma mi dala pusu do vlasů a sedla si.Nandala jsem si nejdůležitější jídlo dne na talíř a začala jíst.Přitom jsem mámě a tátovi vyprávěla o události z večera.Po konci mého příběhu se zatvářili tak nějak zvláštně.
,,Holčičko asi to byl jen sen.Už na to nemysli,"promluvil táta.Kývla jsem,ale přesvědčená jsem nebyla.Přes přesvědčování rodičů jsem měla pocit,že to jen pouhý sen nebyl.Že to byla skutečnost
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Který pár od Křištálů moci máte nejradši?

Awrina a Neilin 43.1% (44)
Ellnessa a R'Tiles 21.6% (22)
Terien a Sorgan 21.6% (22)
Leja a Edrian 13.7% (14)

Komentáře

1 Majkelina Majkelina | Web | 27. května 2012 v 20:05 | Reagovat

Ahojky :)
Tahle povídka už byla trochu slabší, než ta předchozí. Slunečná louka se mi líbila ;-). Ale nelam si s tím hlavu. Všechno nemůže být dokonalé.
Majkelina :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama