Projev citu

30. června 2012 v 18:27 | Aranis |  Momentky
Mám tady pro vás další povídku.Tentokrát přímo o Terien a Sorganovi.No prostě se viděli naposledy.I když je to v knize,díkybohu,jinak.Doufám,že se vám bude líbit.
Vaše Aranis

Opatrně našlapovala. Nechtěla šlapat na orosenou trávu. Bylo před svítáním. Najednou vkročila mezi husté porosty stromů. Čím byla hlouběji, tím jí na cestu méně svítilo. Měsíc pomalu zacházel. Nedotkla se ani jedné z větví hustého hvozdu. Hlavou jí vířily splašené myšlenky. Vtom přidala do kroku. Normální člověk by to neslyšel. Ale ona nebyla člověk a už vůbec ne normální. Špičaté uši vyčnívaly spod zlatých vlasů. Smaragdové oči ve tmě zářily. Pořád otáčela hlavu. Svaly měla napnuté. Prsty byly připravené použít meč. Vzduchem prosvištěl šíp. Zabodl se do starého stromy. Zadívala se na něj něžným pohledem. Pak se otočila. Před ní stáli čtyři jezdci s koňmi. Velitel, co stál vepředu, elegantně seskočil.

" To byl teprve začátek," pronesl ledovým hlasem. Upřel do ní své ledové černé oči. Přesto v pohledu na ni byla skrytá něha.
"Nech mě jít Sorgane! Já se do Nar'doxu nevrátím! Slyšíš! NEVRÁTÍM!" zaječela na svého milovaného. Jeho však její hysterie nevyvedla ani v nejmenším z míry. Klid a trpělivost byla jedna z jeho předností.
" Terien, já tě musím odvést domů."
,,To není domov, to je vězení."
Tasila meč. On jí však jediným útokem vyrazil meč z ruky. Kdyby ji nezachytil, upadla by na zem. Sebrala všechnu svou odvahu. Řekla mu to, co už jednou pronesla. Věděla, že ji nechá. Věděla, že ano. Protože ji miluje.
"Buď mě pusť nebo mě zabij. Vyber si.''
Bolestně zavřel víčka. Když je znovu otevřel, byly ledově chladné a klidné. Přesto tam měl…ano! Terien tam skutečně viděla slzy.
"Tak běž,'' zašeptal a prudce ji políbil. Nechala se jím plně unést. Cítila v něm tu touhu a spalující vášeň. Miloval jen ji. Něžně ho od sebe odtrhla. Naposled se zadívala do jeho jindy ledových ale teď smutných milujících očí.
,,Sbohem," zašeptala, "miluji Tě."
,,Já tebe taky," odpověděl jí skoro neslyšně. Naposled ho políbila a pak se mu navždy ztratila z očí.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Který pár od Křištálů moci máte nejradši?

Awrina a Neilin 43.1% (44)
Ellnessa a R'Tiles 21.6% (22)
Terien a Sorgan 21.6% (22)
Leja a Edrian 13.7% (14)

Komentáře

1 Majkelina Majkelina | Web | 30. června 2012 v 20:01 | Reagovat

Ahojky :)
Sice si nejsem jistá, jestli by tak tvrdě Terien jednala, ale je to napsaný naprosto úžasně. Tenhle pár mám ráda.
Majkelina :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama