Splněný polibek

29. června 2012 v 16:21 | Aranis |  Jednorázovky
Šla prosluněnou ulicí. Mířila přesně do nové kavárny na rohu. Plavé vlasy měla zapletené ve dlouhém francouském copu. Čokoládové oči zářily při pohledu na sladké dortíčky všeho druhu. Polité čokoládou, posázené jahodami a vespod korpus.
Z mírně pootevřených úst jí málem ukápla slina. Pak se zastavila, jako by do ní uhodil hrom. Zůstala skrz vytrínu zírat. Stála jako socha i jemný jarní vánek ustal. Soucítil s ní. Věděl, jaké to je milovat. Zhluboka se nadechla. Sáhla po klice. Vtom se setkala s jeho smaragdovýma očima. Byly plné překvapení a ...že by něhy? Dotyčný pomalu vstal. Přešel ke dveřím. Otevřel je. Ona na něho zůstala něžně koukat ztuhlá překvapením. Usmál se. Sklonil se k ní blíže. Zašeptal její jméno a nabídl jí rámě. Ona se pod jeho dechem roztekla jako čokoláda.

Seděli vedle sebe. Byla opřená o jeho hruď. Před sebou měla nejdražší dortík. Ona si ho ze slušnosti však sotva uďobla. Nedokázala polknout sousto.
Sklonil se k jejím plavým vlasům. Jemně je políbil.
Otočila hlavu. Mírně se usmála.
Díval se do těch čokoládových nevinných očí. Nemohl z ní odtrhnout zrak .Byla nádherná. Pak se konečně po dlouhé, nekonečně dlouhé době odhodlal. Centimetr po centimetru se přibližoval k jejím hebkým rtům. Pak se jich konečně dotknul.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se vám elfská bojovnice?

Ano,je super 24% (37)
Docela jo 14.9% (23)
Ujde to 11.7% (18)
Jakžt takž 16.2% (25)
Ne 16.2% (25)
Fuj tajb,větší hnus jsem v životě nečetla 16.9% (26)

Komentáře

1 Majkelina Majkelina | Web | 29. června 2012 v 16:32 | Reagovat

Ahojky :)
Z tebe roste čím dál větší romantička. Nejlepší je spojení čkoládové oči a čokoládou politý dortík. :D Je to tak sladký...
Majkelina :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama