Awrixelův sen

14. července 2012 v 21:47 | Aranis |  Jednorázovky
Poslední článek dneška na projekt PJJ od Majkeliny.Bylo to téma Awrixelův sen(protože ho mám strašně ráda).No děkuji ti Majkí.Je to z Awrixelové minulosti a vymyšlené,tak doufám,že se bude líbit.
Vaše Aranis

Seděl na svém hřebci.Společně se Sorganem a skupinou Temných mířili do elfského města Nioonles.Mířili ho vyplenit.Ačkoliv byl Sorgan starší,dokázal ho porazit.Musel ho Sorgan dokonce poslouchat.Pro Awrixela to byla čest,ale nikdy by to nepřiznal.Pak uviděl první majestátní obrysy města.Necítil lítost ani soucit.Měl srdce z ledu.
Elfové začali s křikem utíkat pryč,když vtrhli do Nioonlesu.Temní seskočili ze sedla svých statných koní.Začali ''lovit'' budoucí Temné a otroky.Bez soucitu je chytali.Netušili,že jimtím ničí život.Nepamatovali si to.Nevzpomínali si na svůj minulý život.
Pak to ucítil.Věděl,že tam je,aniž by se otočil.Neviděně vytáhl dýku,bleskurychle,během vteřiny,se otočil a vrhl.Viděl,jak dívka s havraními vlasy padá mrtvá k zemi.Přesto jí ze zelených očí vyhrkly slzy.Ani nestihla vystřelit.A stejně by ho nazabila.Střele by se vyhnul a nestálo by ho to žádnou námahu.Byl tak vycvičen i vychován.Tehdy soucit neznal.Tehdy ne...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám můj blog?

Ano 57.7% (113)
Ujde 17.3% (34)
Ne 14.8% (29)
Fuj tajbl,píšeš hnusně! 10.2% (20)

Komentáře

1 Amanda Amanda | 15. července 2012 v 14:13 | Reagovat

Dobré zpracování. Pěkné.xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama