Válka začíná 2/2

18. září 2012 v 20:40 | Aranis |  Duhová láska
Tak vám sem dávám druhou část.Doufám,že se bude líbit(nepíšu tohle už nějak často?)
A zároveň vytvořený obrázek.Vodní elfové začali zběsile utíkat.Hledali jakékoli-v možné zbraně,výzbroj,ale také odvahu.Tu potřebovali nejvíce.Odvahu a odhodlání.Deustul přitom řval rozkazy.Taktiky měli vymyšlenou,ale ta jim teď byla k ničemu.Museli se bránit.
Naráželi do ní,když se hnala do sklepení.
Za chvíli stanula před dveřmi,jež ji před necelým dnem věznily.Otevřela je a pohlédla mu do tváře.Koukal na ni lehce zmateně.Nechápal,jak mohl být tak hloupý.Mohlo mu dojít,že nezamkla,když ji neslyšel zamknout.Ani neměla klíč.
,,Co je!'' houkl,snažil se svou hanbu skrýt za drsňáckou povahu.
,,Válka začala,červení útočí a s nimi i ostatní,''zašeptala přiškrceným hlasem.
,,Pochybuji.''
,,Pochybuj si,ale až na tebe zaútočí,neříkej,že jsem tě nevarovala,''odsekla naštvaně.
Pochopil,že to myslí vážně.
,,Tak na co čekáme!?''
,,Na tebe,''povytáhla obočí,ale už se otáčela.Vyběhli po schodech nahoru.To co uviděli jim vyrazilo dech.Všude kolem lítaly barevné víry moci a kolem nich ''tančili'' elfové všech různých ras.Na zemi se ležely mrtvoly slabších bojovníků.Oči bez života upíraly k duhovému nebi.Jí do očí vhrkly slzy.Kdyby se spojili,tak se tohle nikdy nestane.Jak by tato země byla nádherná a bohatá,kdyby přestali se vzájemnou nenávistí.Ale měli svou hrdost.A ta jim v tom bránila.
Bojovala ze všech sil.Z jedné strany ji obklopoval se(dostala se až k němu) a po pravé ruce se rozprostíralo obrovské jezero.Až někde za ní se otevíralo první velké město vodních elfů.Ona se avšak rozběhla až na hranice jejich říše.Přicházeli zde stále nové houfy různých ras elfů,proto něměla nazbyt.Bojovat moc neuměla,ale moc zatím používat nechtěla.Nemohla připustit,aby zjistili kdo je.Tento zjistěný fakt by jí přinesl značné problémy.A ona má problém s jedním elfem,natož s deseti.
Udělala prudký výpad,pak vykopla levou nohou a vyrazilu mu meč z ruky.mrštěla dýku,jež se jednomu z černých elfů zabodla přímo do srdce.Neohlížela se,přesto k mrtvému pocítila lítost.Cítila se smrt.Všude kolem nich.A nemusela by tu být.Jen kdyby si dali říct.
Po čele jí stékal pot.Už nemohla.Bránila se už celý den v kuse a tělo se dožadovalo spánku.Chtěla se schovat,ale nevěděla,jak zmizet.V hlavě se jí začala realizovat představa krásné měkké postele s tlustými pěřinami a polštářem.Kolem postele by protékal malý potok,jež by zučil,až by ji ukolébal ke spánku,a obklopoval by ho pidiaturní lesík s vůní mechu a vzduch by byl čistý,jen by se v něm vznášela mírná vlhkost.Vydechle,ale pak se prudce probrala.Začínala z únavy blouznit.To by ve válce neměla.Musela jít znovu do boje.
Hned při prvním kroku jí nastavil me nepřítel.Na zboji měl planoucího fénixe,znak červených,jenž zpíval(aspoň si to myslela).Putovala očima nahoru.Měl ebenově hnědé vlasy,mramorovou tvář a vypracovanou postavu.
Pak uviděla jeho oči.

Jen jedna diskuzní otázka...
1.Co myslíte,že Leinal viděla v jeho očích a jakou měly podl vás barvu?
no dobrá tak možná dvě,ale to je na vás...
2.Ještě chcete něco řešit?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Jak se vám líbila kapitolka?

Ano,těším se na další 60.9% (39)
Nevím,počkám a potom se rozhodnu 20.3% (13)
Ne 18.8% (12)

Komentáře

1 Majkelina Majkelina | Web | 19. září 2012 v 14:19 | Reagovat

Ahojky :)
Je škoda, že kapitolovky píšeš stejným způsobem jako jednorázovky, ale je jich více za sebou. Tohle by chtělo trochu něco jiného. Tajemství, která se nedozvíme hned v další kapitole, ale prolínají se celým příběhem.
Majkí :)

2 Tonča Tonča | Web | 19. září 2012 v 20:05 | Reagovat

Super, ale Majkí má asi pravdu

3 Amanda Amanda | 20. září 2012 v 18:26 | Reagovat

Mě se to líbí, já stejně vím, že další kapča bude úžasná a tajemství nepotřebuju: :D

4 Neilin/Aranis Neilin/Aranis | Web | 20. září 2012 v 20:48 | Reagovat

[1]:
tajemství budou,
to se neboj
:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama