To je moje!

13. října 2012 v 10:57 | Aranis |  Jednorázovky
Ahoj,článek na téma týdne,doufám,že potěší :DZ úst se jí vydral bolestivý výkřik, když ji mladší sestra zatahala prudce za hnědé vlasy. Naštvala se a mírně ji uhodila.
Nechtěla moc, přece jen byla o mnoho silnější a neměla v úmyslu jí ublížit. I když o ní se to říkat nedalo.Tahaly se o dívčin penál do školy. Úděl mladším sester sice bylo otravování starších sourozenců, ale toto přece jen přehnala. Vtom penálu měla důležité věci do školy a nemohla si dovolit je ztratit nebo je nějak poničit. V penálu se také nacházela půjčená tužka, kterou nestihla o poslední hodině vrátit.
Zatahala víc. Tím pádem její mladší sestra přepadla dopředu a bouhla se do hlavy.
,,Au!'' zaječela.
,,Nic se ti nestala, můžeš si za to sama,'' opáčila s vítězným úšklebkem na rtech, když v rukou konečně ukořistila svůj penál.
,,Mamííí,'' protáhla mladší sestra obličej. Hrát umí výborně, to se jí musí uznat,pomyslela si. Najednou se v pokoji zjevila máma. Ajajaj, projelo jí znovu hlavou. Zástěru měla umazanou od mouky a na tváři měla trochu marmalády.
,,Co se tady děje?''zeptala se naštvaně, protože ji dcery vyrušily od vaření. V troubě se jí pekla buchta a nesměla se připálit.
,,Ona mě bouchla,'' chytla se okamžitě příležitosti mladší sestra.Matka se na starší dívku podívala s tázavým a vyčítavým pohledem.
,,Neměla si začínat. tahala mě za vlasy a brala mi penál. Když jsem zatahala víc, přepadla na hlavu a maličko se do ní bouhla. Moje chyba to nebyla,'' bránila se.
,,Ty moje chudinko,''pohladila mámu mladší dcerušku po hlavě, jakoby vnímala jen tamtu větu. Zakroutila nevěřícně očima, vzala do ruky penál a zvedla se k odchodu. Na prahu dveří se ještě otočila a vítězným hlasem pronesla: ,,To je moje.''
Mladší sestra na ni vyplázla jazyk. To ale neviděla, protože zmizela ve svém pokoji.
S těžce dobytou vyhranou kořistí.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se vám můj blog?

Ano 57.7% (113)
Ujde 17.3% (34)
Ne 14.8% (29)
Fuj tajbl,píšeš hnusně! 10.2% (20)

Komentáře

1 Amanda Amanda | Web | 14. října 2012 v 9:26 | Reagovat

Zvláštní. :D

2 MoniQue MoniQue | Web | 14. října 2012 v 20:24 | Reagovat

o.O to teda čumím! to je jak výňatek z nějaké knížky =) jen tak dál

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama