Duben 2013

7.Kniha,ze které umíš citovat

14. dubna 2013 v 8:52 | Aranis |  30 days book challenge
Dobrá,tak to minutka nebyla :P

Můj názor:
Je pravda,že už bych asi nic z knihy nevycitovala,lae asi před rokem jsem uměla celé série nazpamět.Sice tady ta kniha už byla,ale zase vám na to nic nemusím říkat,ne?
Jestli si u této série chcete přečíst můj názor,podívejte se na čtrvtý dne :D.


Vaše Aranis

5.Kniha,ve které bys chtěla žít

14. dubna 2013 v 8:52 | Aranis |  30 days book challenge
Víte,že jsem sem přidala den č.6 a není tady pátý?Původně jsem sem chtěla dát KM-Minotaurus,ale jelikož se tady za minutku objeví,tak jsem se rozhodla pro tutu.

Můj názor:
Ano,já vím!Zase je to kniha od Burdové.
Ale to co jsem o těch knihách řekla,pořád platí,abyste se nedivili.Já mám však ty příběhy pořád ráda(a hlavně jejich postavy),jen už bych si je nepřečetla :D.Chápe mne tady někdo?


Den 6: Oblíbená YA kniha

10. dubna 2013 v 18:03 | Aranis |  30 days book challenge
Ahoj,takže se znovu hlásím a je zde další challenge,mimochodem,chtěli byste další kapču k DL?
Jo a nebýt Am,tak bych asi nevyluštila,o čem dnešní challenge je,,takže dnešní článek patří tobě :D

Věnováno Amandě :P

Anotace:
Tajuplný a napínavý příběh patnáctileté Amy. Nesmělá dívka se sama v sobě příliš nevyzná, má problémy s rodiči a nejraději by se před celým světem někam schovala. To však bohužel nejde. Jejím idolem je slavný zpěvák Matt M. Amy moc touží po jeho podpisu, ale z jejich osobního setkání je velmi zklamaná. Zjistí, že její idol je zhýčkaný sobec. Po řadě nešťastných náhod Matt způsobí těžkou autohavárii a upadne do kómatu. Aby se vrátil zpět do života, musí konat dobro, pomáhat jiným lidem a přestat myslet pouze na sebe. Jediný, kdo ho vidí, je Amy, neboť právě ona se ho dotkla jako poslední. Matt se jí pravidelně zjevuje v podobě anděla s černými křídly. Mohou Matt a Amy pomoci jeden druhému a navzájem se zachránit?

Můj názor:
Tuto knihu doporučuji všem,je napínavá a víc vám k tomu asi neřeknu.Žádná z postav není dokonalá a dělá chyby,takže z nich opravdu docházíte k šílenství(ale jen občas).tato kniha opravdu patří k mým nejmilejším,ke kterým se ráda vracím :P
Největší obrázek výrobku Dotek anděla

Vaše Aranis(Neara)