Duhová láska

11.kapitola 1/2

19. srpna 2013 v 16:41 | Aranis
Ahoj,takže po čtyřech pěti měsících další kapitola,takže pochybuji,že si ještě něco pamatujete. O prázdninách nemám vůbec čas nebo chuť, ale i tak tady máte tu kapitolu :D.


Vzbudilo ji polechtání teplých letních slunečních paprsků na tváři.S úsměvem otevřela oči.Tak radostně už dlouho nevstávala.V minulých dnech to bylo spíše samé utrpení,samá bázeň.Navíc spala vé svém domě,ve své posteli,ve svém domově a to ji nemohlo nic vynahradit.Cítila se v bezpečí.navíc tu sním byl on.najenou nechápala,proč na něj byla tak..............tak zlá.Vždyť jí už několikrát zachránil život a ona mu ani nepoděkovala.Tato krutá pravda už jen ji samotnou velmi zasáhla.A to si ji sama zavinila.Musím to napravit!Hned!Vyskočila z postele,do níž ani nevěděla,jak se dostala.Zžejmě ji tam přestala.Poté otevřela dveře pokoje a rozhlédla se.Náhle ji popadla panická hrůza.Nebyl tam.Snad ho nesebrali vojáci.Prosím je to ne!
Vyběhla z domu.Vtom si uvědomila,že na sobě má pouze korzet a kraťasy,je bez bot a rozcuhané vlasy jí jen dodávaly děsiví vzhled společně s velkými kruhy pod očima.Jenže teď neměla čas se upravovat.Na jejím vzhledu teď nezáleželo,musím najít Etroela.

Bosýma nohama došlapovala na kamenito-písčitou zem lemovanou čerstvě zelenou trávou,ještě pokrytou ranní rosou,a a kamennými domy,které byly zdobené elfskými vzory a s okny pokrytými květinami.Kolem každého domku se nacházela zahrada, v níž zurčil alespoň malý vodopád.Z toho získávali elfové životní energii.I přes vážnost situace se musela na chvíli zastavit a naslouchat přírodě.Dodalo jí trochu odvahy k dalšímu pátrání.
Pak ho uviděla.Seděla na hrádbách a v klidu se bavil s ostatními elfy.Kdyby věděli,co je zač,nedopadlo by to dobře.Vodní elfové byli příliš hrdí na to,aby přijmuli jiný názor,natož pravdu.Kdyby ho zajali,ztratili by tím naději na záchranu nejen oni ale i ostatní živočichové a elfové všech druhů.

Hlavně klid,uklidňovala sama sebe sebe a s úsměvem vykročila směrem k nim.
,,Etroeli? Můžu s tebou mluvit?'' zavolala na něj. Jenže ten, jakmile ji spatřil, vybuchl smíchy.Ostatní se k němu s radostí přidali. Snažila se zůstat klidná, věděla, že vypadá příšerně. Přesto si zachovala na jemných rtech úsměv, i když jí v očích bylo vidět, jak jí cloumá vzek.
,,Můžeš teda jít za mnou?'' zeptala se znovu a zvhlédla na hradby.
Etroel se přestal nahlas smát ,i když mu pobavený úsměv ze pusy nezmizel, a sekočil dolů.
,,Copak?'' zachechtal se.
,,To si neuvědomuješ, že by tě mohli odhalit?''
,,Klid,vždyť nic neví, byť ani netuší.''
,,Ale mohli by! Musíme si dávat pozor.''
,,Ty s tim naděláš,'' zakroutil očima.
Leinal na něho upřela své čistě modré oči, vekterých byla jasná prosba.
,,Etroeli,prosím,to opravdu není legrace. Oni by to nepochopili. A já nechci, abys skončil ve vazbě.''
,,Neboj se, dávám si pozor. Mají mě za tebe, jestli chápeš, co tím myslím. Dokonce si myslím, že z toho začínám modrat.''
,,Tohle není legrace,'' odsekla mu, i když ji to pobavilo.
,,Tak dobrá. Kam tedy jdeme?''
,,Musíme za Bernem.''
Pozvedl obočí::,, Ty chceš jí t za ochráncem brány do hlavního města vodních elfů v tomto stavu?''
V očích měl veliké pobavení.
,,Co?' Jasně že...'' zasekla se v půli věty. Potom si však uvědomila, jak vypadá. Konečně se upřímně usmále a jemně ho uhodila do paže.
,,Takže jdeme k tobě domů?''
,,Asi jo,'' zazubila se na něj a společně vykročili zpět.

10.kapitola 2/2

17. února 2013 v 18:30 | Aranis
Ahoj,přesně po měsící další kapitola!Už nic neslibuji,ale doufám,ež se to zlepší.Každopádně tady máte další kapitolu a pořádně si ji užijte.Mimochodem všimněte si,že se zlepšuji v délce kapitol!A to je to jen polovina :D
Vaše Neara

Věnováno Majkelině

10.kapitola 1/2

12. ledna 2013 v 20:57 | Aranis
Ahoj,tak mě stávka skončila(i když neúspěšně :-( ,bohužel) a hodněěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě dlouho jsem nic nepřidala,ale tady máte další kapitolku a slibuju,že tady články už budou :D

Věnováno všem čtenářům

9.kapitola 2/2

6. prosince 2012 v 12:12 | Aranis
Ahoj,
dávám sem pokračování 9.kapitoly,desátá na to bude sto procentně navazovat :D(pochopíte z konce).Vždycky jsem nechápala,proč když člověk začně psát něco na kapitoly věnuje se převážně jenom tomu,ale pak jsem to sama začala psát a konečně jsem to pochopila.Člověk se o to opravdu snaží zajímat,jenže se pak zapomíná na jednorázovky(já jsem dalším příkladem :D).I když se teda pracovat i jednorázovkách(mimochodem jednu jednorázovku jsem napsala včera k tématu mikuláš,čert a anděl :D a je tady na blogu :D).Já už přestávám kecat.
Jinak je kapitolka zase krátká,ale chtěla jsem to ukončit trošku napínavěji.Takže tady je :

8.kapitola 2/2

15. listopadu 2012 v 17:55 | Aranis
Ahoj,a zase po dlouhé době další kapča a důvody jsou pořád ty stejné.No nic.Doufám,že se bude líbit.Tahle část kapitoly je trochu jiné než předchozí,ale přesto doufám,že se bude aspoň malililičko líbit.I když uznávám,že je trochu kratší :D.
Neara

Věnováno MoniQue :D


8.kapitola 1/2

7. listopadu 2012 v 19:47 | Aranis
Ahoj,tak vám sem po dlouhé době přináším kapitolku.Já vím,měla být dříve,ale mně se opravdu nechtělo psát.No,ale dost vykecávání,dočkali jste se a tady ji v máte v celé své polovině...

Dobře.Poslední věc....

Jen jí ještě věnuji Amandĕ :D

7.Kapitola 2/2

27. října 2012 v 19:20 | Aranis
Ahoj,
tak 2.část.
Jestli se divíte,proč to rozděluju,že je to krátké,tak proto,že se mi zdá lepší ukončit to v napínavější části,než to ukončit někde,kde nad tím budete usínat :D
Dole máte malou diskuzní otázku a komentíky prosím :D

Věnováno Ariven


7.kapitola 1/2

26. října 2012 v 14:34 | Aranis
Ahoj, tak vám sem přináším 1.část 7.kapitoly DL. Doufám, že se bude líbit a komentíky prosím.
:D

6.kapitola 2/2 Tajemství

18. října 2012 v 20:24 | Aranis
Ahoj,tak tady vám přináším druhou polovinu šesté kapitoly.je celkem důležitá.Doufám,že se bude líbit.

Věnuji ji tobě paral :D

6.Kapitola 1/2 Tajemství

16. října 2012 v 16:17 | Aranis
Ahojda,tak vám sem po dlouhé době přináším další kapitolu.
Pamatujete si,co bylo v minulé kapitolce?
jestli ano,tak doufám,že se vám bude tato líbit a komentíky proím :D.

Věnuji ji Majkelině :D

 
 

Reklama